Inglise keel B1

B1 ehk kesktaseme kursus sobib sulle, kui oled inglise keelt varem õppinud, kuid soovid oma teadmisi edasi arendada ning inglisekeelses keskkonnas sujuvalt suhelda.

Õpid rääkima iseendast ja ümbritsevast maailmast, sotsiaalsetest probleemidest, keskkonnast, reisimisest, tarbimisest jne.

Saad harjutada oma ideede esitamist, seisukohtade põhjendamist, vaidlemist, isiklike kirjade ja tööalaste tekstide kirjutamist-lugemist. Õppimine toimub läbi praktiliste ülesannete ja mängude, kuiv reeglite  õppimine on viidud miinimumini.


Koolitaja Ene Eisenberg-Lindqvistil kõrgharidus. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli inglise keele ja kirjanduse filoloogi erialal ning omandanud inglise keele õpetaja magistrikraadi samas koolis. Ta on läbinud suures mahus erialast täiendkoolitust, tegelenud erialase uurimis- ja teadustööga, kirjutanud erialast õppematerjali ning õppemetoodilisi artikleid, tegelenud tõlketöödega. Töötanud inglise keele õpetajana Pärnu Ülejõe Gümnaasiumis ning täiskasvanuid koolitanud alates 2007 aastat.

 

Kursuse maht 50 tundi, hind 220 eurot.


Registreeru kursusele siin. Täpsemat infot vaata siit.


Õppetöö toimub teisipäeviti ja neljapäeviti kell 18.45-20.15 Nooruse Majas.

 

Soovid Pärnus huvitavalt aega veeta?

Liitu infokirjaga